0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Qatar Stars League
Al-Wakra
0
1
Al Duhail
inprogress
17:05
Al-Shamal
0
0
Al-Rayyan
inprogress
17:05
  Brazil Mineiro 1
America Mg
2
1
Villa Nova MG
Finished
01:00
  World Friendly Club Matches
FC Copenhagen
0
0
AGF Aarhus
inprogress
16:00
Juventud Antoniana
0
2
Central Norte
Finished
00:30
PFC CSKA Sofia
2
3
FC Shakhter Karagandy
inprogress
15:30
FC Dila Gori
2
2
FC Samtredia
Finished
13:30
Neman Grodno
3
1
Dinamo Brest
Finished
14:30
Hebar 1918 Pazardzhik
0
1
Metallist 1925
inprogress
12:30
FK Prva Iskra Baric
0
4
FK Rudar Plevlja
Finished
13:30
FC Ural Yekaterinburg
0
0
FC Rodina Kitaevskoe
inprogress
15:30
FK Fakel Voronezh
1
0
PFC Slavia Sofia
inprogress
16:30
Rudar Prijedor
-
-
Karlovac
بازی شروع نشده است
17:30
  Kenya Super League
SS Assad
2
1
Kajiado
inprogress
15:30
Coast Stima
0
1
Shabana FC
Finished
13:30
Coastal Heroes
0
1
Shabana FC
Finished
13:30
  El Salvador Primera Division
CD Dragon
0
1
Jocoro FC
Finished
01:00
CD Platense Zacatecoluca
0
3
Alianza FC
Finished
00:45
C.D. FAS
2
2
Once Deportivo de Ahuachapan
Finished
00:30
CD Luis Angel Firpo
1
1
CD Atletico Marte
Finished
00:30
  Mexico LIGA MX
Pachuca CF
2
1
Necaxa
Finished
04:30
  Brazil Baiano 1
Jacobinense EC
0
1
Alagoinhas Atletico Clube
Finished
01:00
Barcelona Ilheus BA
3
0
Doce Mel
Finished
00:30
  Brazil Paulista Serie A1
Sao Paulo FC
1
2
Corinthians Paulista
Finished
01:00
  Portugal Primeira Liga
Famalicao
1
0
Estoril Praia
Finished
00:00
  Argentina Liga Profesional
Instituto de Cordoba
0
0
Sarmiento
Finished
01:45
Boca Juniors
1
0
Atletico Tucuman
Finished
04:00
Racing Club
0
0
Belgrano de Cordoba
Finished
01:45
Colon de Santa Fe
1
2
Atletico Lanus
Finished
01:45
  Italy Campionato Primavera
Napoli U19
0
0
Empoli U19
inprogress
16:30
Roma U19
4
0
Udinese U19
Finished
14:30
  England Premier League 2 Division 2
Sunderland U21
0
0
Newcastle U21
inprogress
16:30
  Tunisia Ligue 1, Group B
US Monastir
1
0
AS Slimane
inprogress
16:30
Club Africain
1
0
Etoile Olympique Sidi Bouzid
inprogress
16:30
Olympique Beja
0
0
Us Ben Guerdane
inprogress
16:30
ES Metlaoui
3
2
Rejiche
inprogress
16:30
  Azerbaijan Premier League
FK Sumgayit
-
-
PFK Turan Tovuz
بازی شروع نشده است
17:30
  Mexico Liga MX Femenil
Tijuana (W)
4
1
Puebla (W)
Finished
06:40
Atletico San Luis (W)
5
1
Atlas (W)
Finished
02:30
  England Premier League 2 Division 1
Crystal Palace U21
0
0
Manchester City U21
inprogress
16:30
  Albania Kategoria Superiore
KF Laci
4
2
KS Teuta Durres
inprogress
15:30
  Guatemala Segunda Division
Deportivo Carcha
1
0
CSD Melchor 1711
Finished
00:30
CSD Jutiapa
0
2
Agua Blanca
Finished
00:30
  Brazil Paranaense 1
Operario PR
2
2
Maringa PR
Finished
01:00
Aruko Sports Brasil
0
0
Londrina EC
Finished
01:00
  Brazil Gaucho 1
SER Caxias
2
1
Aimore
Finished
01:30
Sao Jose EC RS
0
1
Gremio RS
Finished
03:00
  Panama LPF
Atletico Chiriqui
1
1
UMECIT
Finished
02:45
CD Arabe Unido
0
2
Sporting San Miguelito
Finished
00:30
  England Professional Development League
Charlton Athletic U21
2
0
Millwall U21
inprogress
16:30
  Argentina Torneo Regional Amateur
CA el Linqueno
1
2
Sportivo Baradero
Finished
02:30
Kimberley Mar del Plata
1
2
Independiente San Cayetano
Finished
00:00
Sportivo y Biblioteca Atenas
1
0
San Lorenzo
Finished
01:00
Atletico Uruguay
1
1
9 de Julio Rafaela
Finished
03:00
  Iran 2nd Division
Niroye Zamini
0
1
Shahrdari Mahshahr
Finished
14:00
Shohada Babolsar
1
0
Shohada Razakan
Finished
14:00
Shahrdari Noshahr
1
0
Kian Sam Babol
Finished
14:00
  Indonesia Liga 1
Arema Malang
0
0
Bali United Pusam
Finished
12:30
PSM Makassar
3
1
RANS Nusantara
Finished
11:30
Pusamania Borneo FC
2
0
Persik Kediri
Finished
14:45
  Chile Primera Division
Audax Italiano Santiago
3
0
Copiapo
Finished
03:00
O'Higgins
5
1
Colo Colo
Finished
00:30
  Brazil Matogrossense
Academia FC
0
3
Cuiaba
Finished
01:00
  Guatemala Primera Division
Deportivo San Pedro
0
0
Quiche FC
Finished
00:30
  Honduras Liga Nacional
CD Real Sociedad
1
3
Real Espana
Finished
00:30
  Costa Rica Primera Division Women
Saprissa (W)
3
0
Municipal Perez Zeledon (W)
Finished
00:30
  Costa Rica Primera Division
Puntarenas FC
1
2
Municipal Perez Zeledon
Finished
00:30
LD Alajuelense
3
1
Sporting San Jose
Finished
03:30
Guadalupe FC
5
1
CS Cartagines
Finished
03:30
  Kenya League Women
Kisumu All Starlets (W)
1
1
Gaspo FC (W)
Finished
12:30
  India I-League
Churchill Brothers
0
0
Sudeva Delhi FC
بازی شروع نشده است
17:00
  Greece Super League 2, Group B
Kallithea
1
0
Ilioupoli
inprogress
16:45
P.A.O. Rouf
1
3
PAE Egaleo
inprogress
16:15
  Egypt Premier League Women
Al Tayaran (W)
0
0
Delphi SC (W)
inprogress
16:00
Future FC (W)
1
0
Pyramids FC (W)
inprogress
16:15
  Turkey U19 Elit Ligi
Denizlispor U19
1
3
Sakaryaspor U19
Finished
12:30
  Oman Sultan Cup
Al Nahda
1
0
Al Orouba
inprogress
16:45
  Colombia Primera A
CD Junior FC Barranquilla
1
1
Independiente Medellin
Finished
04:00
Deportivo Pereira
2
3
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
01:50
  Paraguay Primera Division
Cerro Porteno
1
1
Sportivo Ameliano
Finished
02:00
  Brazil Cearense 1
FC Atletico Cearense
1
0
Guarani EC CE
Finished
02:00
  Brazil Maranhense
Sampaio Correa-MA
0
0
Maranhao MA
Finished
01:30
  Brazil Carioca 1
Fluminense RJ
0
1
Botafogo RJ
Finished
00:30
Boavista SC/RJ
0
2
Madureira Rio Janeiro
Finished
02:45
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. B
Santa Ana
1
0
AD Aserri
Finished
00:30
Escorpiones de Belen
1
0
Limon Black Star
Finished
00:30
  Jamaica Premier League
Waterhouse FC
1
1
Portmore United
Finished
00:30
  Tunisia Ligue 1, Group A
ES Sahel
0
0
Esperance Tunis
inprogress
16:30
US Tataouine
0
0
ES Hammam Sousse
inprogress
16:30
CS Chebba
0
0
Stade Tunisien
inprogress
16:30
Bizertin
0
0
CS Sfaxien
inprogress
16:30
  World Friendly International Matches U20
Saudi Arabia U20
0
0
Uzbekistan U20
inprogress
16:30
  Uruguay Super Cup
Liverpool FC Montevideo
1
0
Club Nacional de Montevideo
Finished
03:30
  Guatemala Liga Nacional
Xinabajul
1
0
Guastatoya
Finished
02:30
  Nicaragua Primera Division
ART Municipal Jalapa
1
1
Matagalpa FC
Finished
03:30
Managua FC
2
2
Juventus Managua FC
Finished
03:30
  Mexico Liga de Expansion
CD Tapatio
2
0
CA La Paz
Finished
02:30
  Antigua and Barbuda Premier Division
Tryum
1
4
Ottos Rangers
Finished
01:30
Parham FC
6
1
Swetes FC
Finished
03:30
  Mexico Liga TDP, Group 4
Chivas Alamos FC
6
0
Promodep Central AC
Finished
01:30
  Mexico Liga Premier Serie A
Real De Arteaga
1
7
Montaneses FC
Finished
01:30
  Argentina Primera C Metropolitana
CA Claypole
3
0
Puerto Nuevo
Finished
03:30
  India Goa Pro League
Guardian Angel SC
0
0
SESA Football Academy
inprogress
13:45
  Saudi Arabia Premier League Women
Al Ittihad Jeddah (W)
0
0
Al Yamamah (W)
inprogress
16:40
  South Africa 1st Division
Cape Town Spurs
1
0
Cape Town All Stars
inprogress
17:00
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید